יום ראשון, 27 בפברואר 2011

קפה עם סטייל iily

בשבוע שעבר, הוזמננו לתערוכת קפה ואמנות בדרום העיר. המיקום, לא עשה חשק רב להגיע למקום,
דרום העיר ע"י התחנה המרכזית, אך מייד כשנכנסנו למקום, הרגשנו שנכנסנו למקום שממש מתאים לתערוכת אמנות ואירועי תרבות. הקומה הרביעית, אני מגיעה למקום לראשונה, המקום מעוצב בטוב טעם, לא פלצני מדיי, ובהחלט מקום שנעים להיות בו.
מייד עם כניסתנו למקום, הורידו מעלינו את הג'קט, ותלו אותו על קולב. המקום די גדול לאירועים מסוג זה, מעוצב באופן שמתאים לצעירים ולמבוגרים שבינינו.
כוכבי הערב היו מכונות הקפה המעוצבות והחדשות של illy, וזאת למרות שהשתרברבו להם שם מיני סלבריטאים וצלמים רבים שמכסים אותם באור פלאש.במקום תאורה עמומה, ורק הפלאשים מהמצלמות מלבינות את האור. הערב נפתח באוכל קליל ודי מעניין, מיני טאפסים לחמים וסלטים מיוחדים שונים, על שולחן גדול שסביבו הקהל מתרכז בתחילה.

לאחר שטעמנו מהאוכל (שאכן היה טעים) הסתובבנו קצת במקום, ע"מ לראות מה מסתתר בפינות השונות. גילינו תמונות מעניינות, סקרנו את כוכבי הערב - מכונות הקפה של illy, ולגמנו לנו קצת
(קצת הרבה...) אלכוהול בבר.לאר מכן ניגשנו לבדוק מה באמת המכונה הזאת יודעת לעשות, והאם הקפה המדובר, שווה את כל ההילולה סביבו. דיילות אפשרו לכל מי שחפץ להכין קפה באופן עצמאי, ואני אוהבת לשחק עם מכונות קטנות... אז כמובן שטעמתי, והקפה אכן היה מצויין.
מרקם שמחליק בפה, וארומה מצויינת. מכונת הקפה קלה להפעלה. (אני הצלחתי)
בסרטון שהוצג על מסכך גדול, הוצגו המעצבים האיטלקיים של מכונות הקפה החדשות.  כשהסרטון הסתיים, הוצג בפנינו סרטון מקסים ואמנותי, של אנימציה מדהימה.


כשהקפה טוב, חייבים משהו טעים בצד.
מנות אחרונות סגרו לנו אירוע מצויין.

הקפה אכן שווה טעימה (-:* הייתי אורחת במקום.http://cafe.mouse.co.il/review/2054747/?last_method=create
אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה